אודות BANADLAN – סל השירותים

מדייקים את ההצעות, כי הזמן שלכם יקר

BANADLAN, בניהולה של רותי רבינוביץ, מתמחה בתיווך משרדים להשכרה, משרדים למכירה ומשרדים מניבים. החברה נחשבת למובילה במתחם העסקים של בני ברק – מתחם ה-BBC – ועובדת עם לקוחות עסקיים בסדרי גודל שונים, לרבות חברות הייטק, חברות בורסאיות, חברות ביטוח, ומקצועות חופשיים.

מאגר המשרדים הרחב של BANADLAN מאפשר להציע ללקוחותינו משרדים שנותנים את המענה המדויק ביותר עבורם. הניסיון והמקצועיות מאפשרים את מימוש העסקה המבוקשת בתהליך מהיר, מקצועי ויעיל ופעמים רבות בתהליך המלווה בפתרונות יצירתיים ומקוריים שעונים על צרכי לקוחותינו בדרך הטובה ביותר.

בחירתם של לקוחותינו ב-BANADLAN, פעם אחר פעם, ככתובת לעסקת הנדל”ן הבאה שלהם, הינה העדות לאמון הרב שהם רוכשים לחברה ומיצובה כחברה מועדפת בתחום.

מחפשים משרדים להשכרה?

היצע המשרדים להשכרה מתעדכן ברמה יומיומית ומאפשר לנו להביא לכם את ההצעות הכי מדויקות לפרופיל החיפוש שלכם. הנסיון העשיר בתחום מאפשר לנו להוביל את העסקאות לסגירה מוצלחת.

מחפשים משרדים למכירה?

היצע המשרדים למכירה מתעדכן ברמה יומיומית ומאפשר לנו להביא את ההצעות הכי כדאיות לתכנית ההשקעה שלכם. הנסיון העשיר בתחום מאפשר לנו, במידת הצורך, ללוות אתכם בניהול הנכס בהמשך הדרך.

מתלבטים, מתקשים לקבל החלטות?

מפגש ייעוץ והדרכה אישית ירחיב את בסיס המידע שלכם בתהליך ויאפשר לכם לקבל את ההחלטות שנכונות לכם יותר.

מעונינים להשכיר את המשרדים שלכם?

בין אם מדובר במשרד אחד או במתחם משרדים, הפרסומים הממוקדים והאינטנסיביים שלנו בערוצי פרסום מובילים ואפקטיביים מאפשרים לנו להביא לכם את אותם שוכרים שאתם רוצים אצלכם.

מעוניינים למכור את המשרדים שלכם?

בין אם מדובר במשרד אחד או במתחם משרדים, הפרסומים הממוקדים והאינטנסיביים שלנו בערוצי פרסום מובילים ואפקטיביים מאפשרים לנו להביא לכם את הקונה המתאים.

אין לכם זמן לנהל את המשרדים שלכם?

הנוכחות שלנו בשטח מאפשרת לנו לנהל את המשרדים שלכם במקצועיות וביעילות, משלב רכישת המשרדים, תכנון החלוקה, בחירת האדריכל, בחירת הקבלן, בחירת חומרי הגמר ועד סגירת עסקאות השכרה, גבייה, תפעול, אחזקה, שיפוצים, השבחה ועוד

מבחר משרדים נוספים BANADLAN
משרדים להשכרה בבני ברק I משרדים למכירה בבני ברק

התקשרו לקבלת פרטים על מבחר משרדים BANADLAN שלא פורסמו עדיין באתר. 

צרו קשר

אפשר גם בווטסאפ

אפשר גם מכאן

Compare listings

לְהַשְׁווֹת